İletişim

Hakkında

ağaçsakal.com bitkiler, böcekler ve doğa ile ilgili yazıların, tasarımların, bakım önerilerinin, grafik ve illüstrasyonların yer aldığı bir site. agacsakal.com‘un içerği Momo (Ecem Ömeroğlu) ve Agacsakal (Kerem Ozan Bayraktar) tarafından oluşturulmaktadır.

Not: Sitede bahsettiklerimiz büyük oranda kişisel tecrübelere dayanır. Çiçeğiniz ölürse bizi sorumlu tutmayın 🙂


Basında Ağaçsakal


Sorular

Sorularınızı e-mail atmak yerine ilgili yazının yorum kısmında dile getirerek diğer okuyucuların da bilgilenmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Kişisel sorularınızı, teraryum, malzeme, bitki ve marimo isteklerinizi info@agacsakal.com adresine e-mail atarak, Facebook sayfasından ya da bu sayfanın altındaki formu doldurarak belirtebilirsiniz.


 

Teraryum, malzeme ve bitkiler hakkında

Ağaçsakal ticari entegrasyonu olan bir site değil; fakat iletişim formu üzerinden temasa geçerseniz edinmek istediğiniz bitki (airplant, sukulent ya da teraryum bitkileri), marimo, malzeme veya teraryum konusunda size yardımcı olabilirim.

Not: Sadece İstanbul’da ikamet eden bitki severlere teraryum teslimatı yapabiliyorum. Kendi teraryumunuzu yapmak isterseniz, gerekli malzemelerden oluşan teraryum kitini satın alabilirsiniz.


 

Diğer projeler

Ortaklaşa yapabileceğimizi düşündüğünüz mimari, peyzaj ya da diğer tasarım projeleri konusunda benimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz.


 

Atölye

Atölyelerle ilgili bilgi almak için info@agacsakal.com adresine yazabilirsiniz.


 

İletişim formu