İletişim

iletişim

iletişim

Sorularınızı e-mail atmak yerine ilgili yazıların yorum kısmında sorarak diğer okuyucularında bilgilenmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Size yoğunluğumdan ötürü geç yanıt verebilirim ama her soruya dönmeye çalışıyorum.

Bunun dışındaki özel sorularınızı, teraryum, malzeme ve bitki ve marimo isteklerinizi [email protected] adresine mail atarak ya da sayfanın altındaki formu doldurarak belirtebilirsiniz.

Teraryum, malzeme ve bitkiler hakkında

Bu işi zevk için yaptığım için sitenin bir ticari entegrasyonu yok. Fakat benimle iletişim formu üzerinden temasa geçerseniz elimde olanlardan size verebilirim y̶a̶ ̶d̶a̶ ̶v̶a̶k̶t̶i̶m̶ ̶v̶a̶r̶s̶a̶ ̶s̶i̶z̶i̶n̶ ̶i̶ç̶i̶n̶ ̶t̶a̶s̶a̶r̶ı̶m̶l̶a̶r̶ ̶y̶a̶p̶a̶b̶i̶l̶i̶r̶i̶m̶.̶ ̶T̶e̶r̶a̶r̶y̶u̶m̶l̶a̶r̶ı̶ ̶e̶l̶d̶e̶n̶ ̶v̶e̶ ̶s̶a̶d̶e̶c̶e̶ ̶İ̶s̶t̶a̶n̶b̶u̶l̶ ̶i̶ç̶i̶ ̶t̶e̶s̶l̶i̶m̶ ̶e̶d̶e̶b̶i̶l̶i̶y̶o̶r̶u̶m̶. Şu ara tezime yoğunlaştığımdan maalesef sizin için teraryum yapamam.
E̶ğ̶e̶r̶ ̶k̶e̶n̶d̶i̶ ̶t̶e̶r̶a̶r̶y̶u̶m̶u̶n̶u̶z̶u̶ ̶y̶a̶p̶m̶a̶k̶ ̶i̶s̶t̶e̶r̶s̶e̶n̶i̶z̶ ̶e̶l̶i̶m̶d̶e̶ ̶h̶e̶r̶ ̶t̶ü̶r̶ ̶m̶a̶l̶z̶e̶m̶e̶ ̶v̶e̶ ̶k̶e̶n̶d̶i̶ ̶k̶a̶r̶ı̶ş̶ı̶m̶l̶a̶r̶ı̶m̶ ̶d̶a̶ ̶m̶e̶v̶c̶u̶t̶.̶
̶A̶y̶r̶ı̶c̶a̶ ̶m̶a̶r̶i̶m̶o̶,̶ ̶a̶i̶r̶p̶l̶a̶n̶t̶ ̶y̶a̶ ̶d̶a̶ ̶s̶u̶k̶u̶l̶e̶n̶t̶ ̶b̶u̶l̶m̶a̶k̶ ̶d̶a̶ ̶z̶o̶r̶l̶u̶k̶ ̶ç̶e̶k̶e̶r̶s̶e̶n̶i̶z̶ ̶d̶e̶ ̶y̶a̶r̶d̶ı̶m̶c̶ı̶ ̶o̶l̶a̶b̶i̶l̶i̶r̶i̶m̶.̶

Şu an malzeme ve bitki temin edemiyorum. Sphangum dışındaki malzemeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Sphangum için en az iki hafta beklemek koşuluyla elimde olanlardan temin edebilirim. Lütfen sphangum başlığı ile bana mail atın.


Diğer projeler:

Ortaklaşa yapabileceğimize inandığınız mimari, peyzaj ya da başka tasarım projeleri konusunda benimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz.